Optymalizacja kosztów

Skuteczne obniżenie kosztów firmy.

Pomagamy przedsiębiorcom zoptymalizować koszty zatrudnienia i utrzymania pracowników. Oferujemy pomoc w pozyskaniu i obsłudze dofinansowań do wynagrodzeń pracowników. Ty też możesz uzyskać miesięczne dofinansowanie wynagrodzenia pracownika do 75 % wysokości jego pensji brutto. Jeżeli jesteś zainteresowany pozyskaniem dofinansowania zapraszamy do zapoznania się z zakładką Dofinansowania z PFRON

Optymalizacja kosztów

Jeżeli zainteresowany jesteś optymalizacją kosztów ZUS, zmniejszeniem kosztów księgowości itp zapoznaj się z naszą ofertą poniżej.

Przedstawiamy innowacyjny sposób prowadzenia firmy bez ponoszenia kosztów ZUS oraz bez podwójnego opodatkowania dochodów. System ten został opracowany wspólnie z prawnikami oraz wydano dla niego indywidualną interpretację Ministerstwa Finansów.

W spółce raźniej ...

Istnieje wiele branż w których konieczne jest założenie działalności gospodarczej, np. przedstawiciele ubezpieczeniowi, bankowi, struktury MLM itp. Właśnie dla takich klientów posiadamy świetne rozwiązanie, które można zaproponować osobom działającym w podobnej profesji, potencjalnym wspólnikom. Mianowicie założenie jednej sp. z o.o. i rozliczania się z dostawcą usług (lub pracodawcą) jako pojedynczy podmiot.

Każdy ze wspólników ponosząc jednorazowy koszt kupuje jeden z udziałów spółki, tym samym staje się jej wspólnikiem. Od tego momentu pracuje na siebie, ale i na rzecz całej spółki, której jest udziałowcem. Co ważne nie ponosi kosztów ZUS (tzw. optymalizacja ZUS). W ramach tejże spółki, każdy ze wspólników będzie miał osobny "rachunek" na którym będzie rozliczany tylko za swoje wyniki, na koniec miesiąca dostawca otrzyma jedną zbiorczą fakturę, a spółka rozlicza każdego wspólnika osobno i nalicza mu wynagrodzenie jakie wygenerował. Prócz tego każdy ze wspólników otrzymuje pakiet pełnomocnictw od Zarządu spółki, które potrzebne są do wykonywania swojej działalności, a co za tym idzie reprezentowania spółki. Pełnomocnictwa pozwalają podpisywać się pod dokumentami bez konieczności każdorazowej konsultacji z Zarządem.

Oszczędności i korzyści

Prowadzenie własnej działalności wiąże się z obowiązkiem comiesięcznego ponoszenia wysokich kosztów ZUS oraz księgowości. Co więcej prowadząc własną działalności każdy odpowiada całym swoim majątkiem w przypadku gdy działalność nie przyniesie zysków.

Zakładając spółkę – nie ma kosztów ZUS, a kosztami księgowości można podzielić się z pozostałymi wspólnikami. Im więcej wspólników tym lepiej. Koszty usług księgowych mogą być o wiele niższe niż w przypadku działalności gospodarczej.

Będąc wspólnikiem spółki nie ponosi się też odpowiedzialności za zobowiązania spółki całym swoim majątkiem, a jedynie do wysokości wartości udziałów których dany wspólnik jest właścicielem.

Jeżeli jest Was kilku, działacie w tej samej bądź w podobnej profesji ta oferta jest dla Was.

Prowadzisz działalność, a może planujesz ją założyć. Być może Twoi koledzy Cię do tego namówili, zaproponuj im i Ty coś co pozwoli znacznie obniżyć prowadzenie własnej firmy. Rozwiązanie, które pozwoli na optymalizację kosztów ZUS oraz znaczne obniżenie kosztów związanych z prowadzeniem księgowości.

Cały świat się zmienia, zmień się i Ty. Wykorzystaj ofertę, która pozwoli Ci poświecić więcej czasu na rozwój własnej firmy, jej reklamę i zdobywanie nowych klientów. Sprawy formalne pozostaw nam!